למה לעשות סאן רוף?

בעלי מכוניות יודעים כבר שיש דרכים שונות לשדרג את הרכב שלהם בצורה אופנתית, ולא חייבים להסתפק במה שקונים מהיצרן. סאן רוף הוא אחד האמצעים הכי נפוצים של בעלי רכב כאלה לשדרוג הדגם שלהם, גם כאשר אין דברים כאלה בקטלוג של היצרן. ברוך ובניו מציעים כבר שנים רבות את כל שירותי השדרוג והעבודות הנדרשות לבעלי רכבים כאלה עם כל הציוד, החומרים והאישורים הדרושים לכך ממשרד התחבורה, מכון התקנים ומכון הרישוי. כך שאתם יכולים להיות בטוחים שהתהליך חוקי, יעיל, תקני ואיכותי במיוחד.

אילו שירותי בניית סאן רוף תוכלו לקבל?

  • התאמת סאן רוף חשמלי לכל רכב ולכל דגם שבו אפשר להתקין את הגג הזה.
  • תעודת אחריות ואישור התקנה מטעם מכון הרישוי שמוסיף לכם את הגג גם לרישיון.
  • מתאים לכל תקציב ולפי הטעם שלכם. הצעת המחיר שתקבלו מחברה מקצועית תהיה גם הוגנת וגם אטרקטיבית.
  • חלון גג לרכב מתוצרת היצרן המוביל בתחום זה WEBASTO.
  • מעבדה ייחודית שמציעה תיקונים לכל גג כזה גם בהמשך, במקרה הצורך, ולכל הדגמים האפשריים. תיקונים גם למנועי גג. עם זאת, חלונות הגג שמתקינים בחברה ממלאים את התפקיד שלהם בהצלחה וללא תקלות כמעט.
  • אמינות ומקצועיות שמדברות בעד עצמן כבר שנים רבות.

בחירת החברה האמינה להתקנת חלון גג

חלון גג הוא חלום של ישראלים רבים שרוצים לנסוע ברכב משודרג אסתטית. על מנת לקבל הצעת מחיר ולהבין אם דגם הרכב שלכם יוכל לקבל חלון גג כזה, כדאי להתייעץ תמיד עם המומחים לדבר. החברה מציעה אם כך גם התקנה וגם הסברים למי שנחוץ לו יותר מידע כדי להחליט. מכיוון שכל שינוי ברכב שלכם כרוך גם בשינויים נדרשים ברישיון הרכב יש לבצע זאת דרך מוסך מוסמך שגם יכול לדאוג לרישום השינוי במסמכי הרכב. זה חשוב במיוחד משום שללא זה לא תוכלו לעבור טסט בשעת הצורך. השינויים ברכב שעושים כדי לשנות את המראה החיצוני שלו הם מהשינויים שלא מוותרים כלל על הרישום והתיעוד שלהם, אחרת מדובר ברכב אחר לגמרי מבחינת מכון הרישוי. זאת הסיבה שבגללה אם כבר עושים זאת חובה לעשות זאת אצל מי שיכול להציע גם את השלמת הבירוקרטיה שכרוכה בכך.

סאן רוף – אלמנט ואביזר יוקרתי

סאן רוף או בעברית חלון שמש הינו אלמנט ואביזר יוקרתי המותקן בחלקו העליון של גג הרכב. כיום, ניתן למצוא חלונות גג נפתחים ברבים מדגמי הרכב החדשים, כאשר גם ברכבים ישנים יותר ניתן להוסיף סאן רוף כשדרוג. ללא ספק, מי שחווה נסיעה עם סאנרוף יוכל להעיד על היתרונות הרבים שהוא מעניק לשיפור חוויית הנסיעה והנהיגה. חברת ברוך ובניו הינה חברה מקצועית בתחום התקנת סאנרוף לרכב.

סאן רוף לרכב – שדרוג שאינו בגדר חלום או מותרות

כיום, התקנה של סאן רוף כבר אינה נחשבת למותרות, שכן רמת המחירים של גגות נפתחים לרכב ירדה משמעותית. הביקוש לגגות חשמליים והפופולריות של גגות השמש במיוחד הפכה אותם למוצר שכיח שניתן למצוא ברכבים רבים. החלום של רכב עם גג נפתח משותף לרבים וכיום הוא בר הגשמה והשגה בקלות. הסאנרוף ניתן להתקנה בקלות ומספק שלל יתרונות: כניסה של אור ואוויר טבעיים, אפשרות ליהנות מהנוף הנשקף מבעד לחלון גג, אווירודינמיות, חוויית נסיעה כיפית במיוחד, תחושה של חדשנות ויוקרה ועוד.

תקלות שונות העלולות להתרחש בסאן רוף לרכב

בבואכם לבחור גג שמש לרכב שלכם, חשוב להקפיד לרכוש דגם איכותי המיוצר על ידי חברה מקצועית ובעלת מוניטין בתחום. רכישה של מוצר לא איכותי, תעלה לכם ביוקר, שכן גג חשמלי הממוקם בגג חשוף לתקלות שונות העלולות להתרחש במהלך הנסיעה או בזמן בו הרכב חונה. התקלות השונות יכולות לנבוע מבעיה חשמלית העלולה לנטרל את מנגנון ההפעלה ולמנוע אפשרות של פתיחה, סגירה או אטימה. במצב שכזה, הגג הנפתח עלול להיתקע ולהביא לחדירה של מי גשמים או רוח ולהרס בחלק הפנימי של הרכב. בעיה שכיחה נוספת הינה חפץ שנתקע במסילה של הסאן רוף העלול לגרום לנזק ולשבש את פעולת הפתיחה והסגירה של החלון. גגות חשמליים פועלים באמצעות מנוע ומנגנון מתקדמים המאפשרים שליטה, הפעלה ובקרה נוחות. כשל שנוצר במנוע, יגרום לחלון להיתקע ולהישאר במצב סטטי ללא יכולת לשנות את הפוזיציה שלו.

מקצוענים בגגות וסאנרופים לרכב

כאשר אתם רוכשים סאן רוף הרי שאתם מעוניינים שהוא יישרת אתכם בצורה אופטימלית לאורך זמן. משום כך, חשוב לבחור מוצר ודגם איכותי ולרכוש אותו אך ורק מחברה מקצועית המתמחה בתחום. חברת ברוך ובניו מציעה ללקוחותיה הרבים גגות נפתחים לרכב בסטנדרטי האיכות ובתקנים המחמירים ביותר וזאת לצד שירותי תחזוקה ותיקונים הניתנים במקצועיות ובזמינות מרביות.

חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים